ÜYELİK

Sağ üstte bulunan Giriş / Kayıt Ol bölümünden Hesap Oluştur seçeneğine tıklayarak hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Hesabınızı kapatmak için sol alt köşedeki destek ekibimizle iletişime geçip hesabınızın silinmesini talep edebilirsiniz.
 

Sağ üstte yer alan Giriş / Kayıt Ol bölümünden Şifrenizi mi Unuttunuz? seçeneğine tıklayarak hesabınızı oluşturabilirsiniz.

ESER SATIN ALMA VE DİĞER KONULAR

Sanatyapıyo, sanat eserlerini özgürce yapan ve bunları platformumuzda sergileyen sanatçılardan topluluğudur. Sanatyapıyo’da bir sanatçı profili oluşturmak ücretsizdir. Sanatçı profili oluşturarak eserlerinizi sergileyebilir ve satma şansı elde edebilirsiniz.

Satın aldığınız sanat eseri, sanatçı tarafından belirtilen paketleme kurallarına göre paketlenir ve tarafınıza kargolanır. Bu süreçte sanat eseri UPS firması ile teslim edilecektir.

Şu anda Türkiye’nin her yerine gönderim yapabilmektedir. Çok yakında Avrupa ülkeleri ve Amerika’dan da alışveriş yapabileceksiniz.

Eserler asmaya hazır olarak size gönderilir. Örneğin kağıt bir ürünse çerçevelenir. Asmaya hazır olma durumunu ürün detaylarından öğrenebilirsiniz.

Sanatçılar sayfasından takip etmek istediğiniz sanatçıyı sanatçı profilinden takip butonuna tıklayarak takip edebilirsiniz. Daha sonra takip ettiğiniz sanatçıları hesabım menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Sanat eserini beğendin mi? Eser sayfasına girip “İstek listesine ekle” düğmesini tıklayarak favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Lütfen yukarıda özetlenen iadeler için protokolü takip edin. Ürünün hasarlı kısımlarını fotoğraflayın. Orijinal ambalajı korumanız iade sürecinde faydalı olacaktır. Herhangi bir sorunuz için canlı destek ekibimize ulaşabilirsiniz.
Satın aldığınız eseri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde iade hakkına sahipsiniz. İade hakkının kullanılması için bu süre içinde canlı destek üzerinden Sanatyapıyo’ya ulaşmalısınız.

Sanatyapıyo’dan yapılan satışlarda, (fotoğraf kategorisine ait eserler hariç ) müşterilerimizin üründen vazgeçmesi halinde 14 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden ürünü iade etme hakkına sahiptir

Ancak bahsi geçen 0-7 günlük süreçteki iade; ürünleri tahrip etmeden , tekrar satılabilirliğini bozmadan , sadece ürünün kullanılmamış olması durumunda ve kargo ücretinin ödenmesi ile yapılabilir. Fotoğraf kategorisindeki eserler niteliği gereği iade kabul edilmez.

Eserin sanatçıya/eser sahibine ulaştığı tarihten itibaren 3-10 gün içinde, eser satın alınırken kullanılan ödeme aracına uygun bir şekilde iade edilir. 

Sanatçılara verilen puanlar, çalışmalarını veya sanatını değerlendirme amacı taşımaz. Sanatçının alıcılarla, ambalaj sanatıyla vb. İletişimi durumların değerlendirilmesidir.

Eserin özgünlüğü sanatçıya aittir. Bu noktada satışla birlikte bir özgünlük belgesi de alıcıya iletilir. Sanatyapıyo, sanatçılar için bir pazar yeri olduğundan özgünlük konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Hediye olarak sanat satın almak orijinal bir fikirdir. Sevdiklerinize çok özel, orijinal, prestijli, değerli ve kalıcı bir armağan sunabilirsiniz. Hediye çeki siparişlerinizin ödemelerini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Hediye çeki göndermek istediğiniz kişiye e-mail ile  ulaştırılmasını isteyebilirsiniz.  unutmayın!

Mail adresinize gelen hediye çekinizi, sepette veya ödeme aşamasında Kupon Kodu bölümüne girerek kullanabilirsiniz.

Siparişini verdiğiniz orjinal sanat eserleri, sanatçı/eser sahibi tarafından uygun şekilde paketlenerek, adresinize teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilir.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Sol köşedeki sohbet kutusundan bize ulaşın.