blank

Program Hakkında

Aramıza hoş geldin! 

Sanatçılarımıza görünürlük kazandırmak, eserlerini sergileme imkanı sunmak ve her şeyin ötesinde var olan bütün problemlerine çözüm bulmak temel önceliğimiz. Özellikle sanat kariyerinin henüz başında olan öğrencileri bu yolculukta desteklemek -teşvik edebilmek- adına Sanatyapıyo Öğrenci Programı’nın ilk versiyonunu oluşturduk.

Program kapsamındaki sanatçılar yaptıkları satışlardan etiket fiyatının %20’si kadar ek destek kazanmakta. Katılmak için tek yapman gereken sol altta bulunan destek butonundan bizimle iletişime geçmek.

Umuyoruz ki bu program zaman içerisinde çok daha kapsamlı hale gelecek ve üreten birçok genç sanatçının eserlerini sergileme noktasında cesaretine katkı sağlayacak.

Bu yolculukta seni ve diğer genç sanatçıları destekliyor, Dünya’nın dört bir yanında görünürlük kazanmanı ve bol satışlar yapmanı diliyoruz.

Detaylar hemen aşağıda. 

Şartlar

  • Aktif öğrenci olmak ve öğrenci belgesi ibraz etmek,
  • Sanatçı profilinde onaylanmış en az 3 esere sahip olmak,

Bilgilendirme

  • Teşvik tutarı satış fiyatının %20’sidir ve satış başına 200 TL ile sınırlıdır.
  • Sanatçı Sanatyapıyo aracılığı ile yaptığı ilk 3 satışta bu destek faydalanabilir.
  • Bu programa son katılma tarihi 01.09.21’dir.
  • Programa katılan sanatçılar katıldıkları tarihten itibaren 1 yıl içerisinde gerçekleştirdikleri satışlardan teşvik kazanabilirler.

Katılmak için;

Şartları yerine getiriyorsan sol altta bulunan “Canlı Destek” butonu üzerinden programa katılmak istediğini beyan et ve öğrenci belgeni paylaş.