Yardım

İade ve İptal

Aldığınız eseri iade etmek için tek yapmanız gereken canlı destek üzerinden talebinizi iletmek. Sonrasında ekip arkadaşlarımız süreci başlatacaktır.

İade süresi eserin elinize ulaştığı günden itibaren 15 gündür.

İade edilen ürün süreci şu şekilde ilerler; eserin iade şartlarına uygunluk kontrolü, ücret İadesi. İadeniz tamamlanınca kayıtlı adresinize mail gelir. Sonrasında ödemeniz kart bankanızın süreçleri doğrultusunda iade edilir.

Paketi teslim alırken bir zedelenmeden şüpheleniyorsan teslim almadan kargo şirketine tutanak tutturabilirsin. Teslim aldığın eserin kendisinde de yolculukta gerçekleşmiş bir zedelenme varsa, eserin fotoğrafını çekip canlı destek üzerinden gönderirsen iade sürecini başlatabiliriz.

Ücretsiz iade hizmetimiz sayesinde alıcılarımız tarafından herhangi bir iade ücreti ödenmemektedir. İadeyi karşı ödemeli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Eseri dilediğiniz kargo firması ile iade edebilirsiniz.

 

Mesafeli Satış Sözleşmesine göre iade süresi geçirilen ürünlerin iadesi gerçekleşemez. İade süresi eserin tesliminden itibaren 15 gündür.

İptal/İade gerçekşese bile kampanya devam ediyorsa siz de faydalanmaya devam edebilirsiniz. Eğer kampanya devam etmiyorsa alıcı tam olarak ödediği miktarı geri alır.