Hidden Purple Thoughts / Gizli Mor Düşünceler, 50 x 50

Sanatçı Kübra Dağ

Araç : Yağlı Boya
Materyal : Kanvas
Yapım Yeri : İstanbul
Yapım Yılı : 2022
0 0 90
Ücretsiz Kargo
Vade farksız 3 Taksit
Doğrudan Sanatçıdan
14 Gün İçinde %100 İade
1,650
Satışta

Tabloda, yüzü görünmeyen bir kafa figürü ortada yer alıyor. Kumaşın katları, figür etrafındaki gizem ve belirsizlik duygusunu arttırarak, izleyicinin tablonun derin anlamını düşünmeye davet ediyor.

Figürün yüz özelliklerinin olmaması, belirli bir kişiyi değil, daha soyut bir kavramı veya fikri betimlemek için tasarlandığını ima ediyor. Kafa figürü, insan deneyiminin evrensel bir sembolü veya kolektif bilincin bir temsili olarak görülebilir.

Tanınabilir bir yüzün olmaması, gizem ve belirsizlik hissi yaratır ve izleyicinin tabloyu kendi benzersiz şekilde yorumlamasını teşvik eder. Bu belirsizlik, tablonun arka planı veya kişisel deneyimleri ne olursa olsun, geniş bir kitleye hitap etmesine olanak tanır.

Genel olarak, anonimlik ve belirsizliğe odaklanan tablo, insan deneyiminin derinlemesine ve düşündürücü bir keşfini yansıtır ve izleyicinin tablonun derin anlamını düşünmeye yönlendirir.

--------------------------------------

The painting features a head figure at the center, with their face hidden by folds of fabric. The folds of the fabric add to the sense of intrigue and ambiguity surrounding the figure, inviting the viewer to contemplate the deeper meaning behind the painting.

The lack of facial features on the figure creates a sense of anonymity, and suggests that the painting is not meant to depict a specific individual, but rather a more abstract concept or idea. The head figure may represent a universal symbol of the human experience, or a representation of the collective consciousness.

The absence of a recognizable face also creates a sense of mystery and ambiguity, encouraging the viewer to interpret the painting in their own unique way. This ambiguity allows the painting to speak to a wide range of people, regardless of their background or personal experiences.

Overall, the painting's focus on anonymity and ambiguity suggests a deep and thought-provoking exploration of the human experience, and encourages the viewer to contemplate the deeper meaning behind the painting.

---------------------------------------

-Tüm eserlerim ıslak imzalı ve mühürlü sertifikalarıyla gönderilir.

-All of my works are sent with wet-signed and sealed certificates.

(Resimin tüm kullanım ve röprödiksiyon hakları sanatçıya aittir. İzinsiz kullanım ve röprödüksiyon durumunda hukuksal yollara başvurulacaktır.)

Araç Yağlı Boya
Materyal Kanvas
Eser Orijinallik Durumu Özgün
Konu Psikolojik, Soyut ve gerçek olmayan
İmza İmzalı
Çerçeve Çerçevesiz
Tarz Figüratif, İzlenimcilik, Kavramsal, Soyut, Sürrealizm
Renk Mor
Rozet Asmaya hazır
Yapım Yeri İstanbul
Yapım Yılı 2022

Eser orijinal mi?
Özgünlük durumunu “Özellikler” sekmesine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Eseri Sanatyapıyo mu kargolayacak?
Hayır, bütün ürünler sanatçının kendisi tarafından paketlenir ve doğrudan size kargolanır.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?
Sanatçılarımız ortalama iki iş günü içerisinde paketi kargoya verir. Konumunuza göre ortalama 4 iş günü içerisinde teslimat gerçekleşir.

İade politikası nedir?
14 gün içerisinde ücretsiz iade hakkı bulunur. İade politikamız gereği kişiye özel üretilmiş ürünlerde iade uygulanmaz. İade politikamızı incelemek için tıklayınız.

Sanatçı Konumu İstanbul / Türkiye Kadıköy, İstanbul, Türkiye

Bu esere henüz yorum yazılmamış.

Sanatçı Hakkında

Kübra Dağ

 6 sanat sever takip ediyor.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde endüstriyel tasarım bölümü okurken bir yandan da Güzel Sanatlar Fakültesi'nden resim, heykel ve seramik dersleri aldı. Eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'da farklı sanat/tasarım sektörlerinde çalıştıktan sonra Kadıköy/Moda'da sanat stüdyosunu kurdu ve eserlerini burada üretmeye başladı. Yurtiçi ve yurtdışı çokça sayıda sergi v

Profil