Zaman, 70*50

Zaman bizim algımızla şekillenen bir olgudur. Dakikalar ve saniyeler ile ölçmeyi pratik bulduğumuz zaman bunun çok ötesinde göreceli ve esnektir. Tecrübelerimiz yatırımlarımızdır zaman ve tek sermayemizdir. An vardır o da şimdi vardır. Geçmiş ve gelecek bizi karmaşaya sürüklerken an gün gibi oradaďır. ANI YAŞAYIN…

Sanatçı: ÇİĞDEM AKINCI
2022, Konya

450.00

Stokta

Detaylar
Ağırlık 1 kg
Boyutlar 1 × 50 × 70 cm
Araç

Materyal

Konu

Tarz

Renk

, , , , , , , ,

Çerçeve

Yön

Dikey Uzunluk

Yatay Uzunluk

Sanatçı Hakkında
Sanatçı: ÇİĞDEM AKINCI
Sanatın sonsuz olasılıklarına duyduğum aşk beni onun her dalını sevmeye ve öğrenmek istemeye sevketti. Kalbimi ve aklımı özgür bırakmaya ilk olarak fotoğrafçılık ile başladım. Sonrasında ellerimin itirazi üzerine seramik üzerine çalıştım çünkü onlar da yaratımın bir parçası olmak istediler. Seramikle birlikte çizim ve akrilik boyalara yöneldim. Sonra mixmedia hayatıma girdi ve orda aslında eski ya da fonksiyonunu yitirmiş nesnelerin cevreyi kirletmek yerine bir tabloyu tamamlayan mükemmel malzemeler olduklarını farkettim. Çevre ve insan sağlığı ile dost ürünler kullanarak bu sonsuz olasılıklar evreninde eşsiz ürünler oluşturmayı amaç edindim. Her bireyin özgün ve eşsiz olduğuna inandım her zaman. Ve kimsenin evinde bir başkasının da evinde bulunan bir tablo bir heykel bir dekoratif eşya olmasını kabullenemedim. Bu sebeple her eserimden sadece bir tane üretmeyi ilke edindim. Eşsiz insanların eşsizligini eşsiz ürünlerle kutlamak istedim. Bunun icin tshirtler de tasarladım. Kişiye özel tablo, ceket, heykel ve dekoratif esyalar tasarladım. Yaptığım her tablo, her dekoratif esya, her kıyafet özgünlügü ile bulunduğu ortamı eşsizlestirirken duyduğum haz benim temel motivasyon kaynağım oldu. Maceram bitti diyemem öğrenecek cok sey var... sonsuz olasılık evreninde yolculuğuma devam edebildiğim için her günüme ayrı şükrediyorum. Siz de eşsizliginizi kutlamak isterseniz burdayım bekliyorum...
Sanatçının Diğer Eserleri

As above so below, 70*50

2,000.00 codearttdesign

Sıkça Sorulan Sorular

Ekim 2021’den bu yana servis veren sanatyapıyo bugün 3000’den fazla sanatçıya ve 6000’e yakın esere ev sahipliği yapıyor. Herkesin dahil olduğu, daha çok üreten, daha çok paylaşan bir sanat ekosistemi için var gücümüzle çalışıyoruz. Hikayemizi bu linkten okuyabilirsin.

sanatyapıyo’da sergilenen eserlerin tamamı el yapımıdır. Sanatçı imzalı özgünlük belgesi ile paketlenir ve adresinize kargolanır.

sanatyapıyo’da kargo ücretsizdir. Satın aldıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde sanatçılar eseri paketleyip kargoya vermektedir. Herhangi bir durumda canlı destekten ekibimize ulaşabilirsin.

Eser paketlenmesi sanatçı tarafından yapılmaktadır. Sanatçılar eserlerini özenle paketlemektedir. Eseri paketlerken balonlu naylon, karton ve kraft kağıt gibi materyallerle eseri sıkıca paketlemektedirler. Eser evinize sağlamca ulaşacaktır. :)

Daha önce paketlenenler

Sanatçıya Soru sor

Kullanıcı Yorumları

148 yorumda 4.94 puan ortalaması

Orijinal bir tablom var!
Deniz A.
Read More
Yui'yi gördüğümüzde, evimiz ve enerjimiz için çok uygun olduğunu fark ettik. Tam beklediğimiz gibi iyi paketlenmiş bir şekilde teslim edildi.
Beklediğimden çok daha şık
Semih Y.
Read More
Satın alma ve nakliye süreci çok tatmin ediciydi. Tablonun bana herhangi bir aşınma veya bozulma olmadan ulaşması da memnuniyet vericiydi, tam olarak sanatyapıyo'da gösterildiği gibi teslim edildi.
Kusursuz hizmet, hızlı teslimat
Buse Y.
Read More
Cemre'nin işlerini çok seviyoruz, son derece yalın ve enerjisi çok güzel. Kusursuz hizmet, hızlı teslimat ve çok iyi paketlenmiş.
Hızlı Teslimat!
Kemal Can T.
Read More
Sanatyapıyo'dan kesinlikle tekrardan eser satın alırdım. Aralarından seçim yapabilecekleri geniş bir sanat eserleri seçkisi var. Kullanımı çok kolay, keşfetmesi eğlenceli. Yelda'ya özel teşekkürler.
Özel bir hediye oldu
Gülsenaz Ç.
Read More
Arkadaşıma hediye olarak almıştım, tüm süreçten çok memnun kaldım.
Duru ve Güzel
Özgür T.
Read More
Eserleri beğendim ve sağlıklı bir şekilde elime ulaştı. Teslimat oldukça hızlıydı.
Enerjisi harika!
Can Doğukan T.
Read More
Tilda'nın enerjisi harika. Fotoğraflarda durduğundan çok daha etkileyici gözüküyor. Sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Gülnihan'ın takipçisi olacağım :). Teslimat da oldukça hızlıydı.
Beni yansıtıyor.
İlayda S.
Read More
Evimin ilk “tam anlamıyla beni yansıtan” parçası. Evime hoş geldi. :)
Gerçek bir yağlı boya tablo almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Tarkan A.
Read More
Gerçek bir yağlı boya tabloya sahip olmanın bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Baştan sona harika bir deneyim oldu. Gülnihan’ı takip etmeye devam edeceğim.
Ofisime renk kattı
Selin K.
Read More
Ofisime renk kattı. Tüm sipariş ve kargo süreçleri de çok hızlıydı. Memnun kaldığım bir alışveriş oldu.
Previous
Next

İlgili Eserler

Son Görüntülenen Eserler