‘Wrong Gate`’ 50*35

Kovacs-Inspired by the song “My Love”.

In this stunned song, which has a very passionate and somewhat neurotic feeling, Kovacs tells a story of rebirth. The feeling it evoked in me, the strength of being leaving behind a dark period, was that he was shouting with great pride to be the winning side.

This story created an image of a woman with her head held high, confident, but unable to hide the tiredness in her eyes.

The lyrics of the song;

Babe, don’t try to call
My heart is ticking and the show, just won’t wait
It’s strange, you couldn’t see it my way, hey, now go I pray for you to fall
The spark has died and now you’re just too late
A shame, you’re knocking at the wrong gate, hey, go

Note: The work will be sent without any obligation. According to your decoration, I thought it would be more correct to leave the cerceve choice to you. 35 x 50 in accordance with the cerceve, Yours

Sanatçı: irem.unal
2022, Izmir

300.00

Stokta

Detaylar
Ağırlık 1 kg
Boyutlar 1 × 35 × 50 cm
Araç

Materyal

Konu

Tarz

Renk

, , , , , , , , , , , , , , ,

Çerçeve

Yön

Dikey Uzunluk

Yatay Uzunluk

Sanatçı Hakkında
Sanatçı: irem.unal
Aydın'li bir baba ve Uygur Türk`ü bir annenin kızı olan İrem Ünal, İzmir’de yaşamakta. Makine Mühendisliği bölümü mezun olup, halen bu alanda çalışmaktadır. Bunun yanında çocuk yaşlardan beri sanata eğilimi olan İrem, dans, resim ve edebiyat alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Müziğe derin bir tutku ile bağlı olan sanatçı, ezgilerin kendi hayal dunyasinda yarattigi duygu imgelerini , gecmiş yaşanmışlıkları ile harmanlayarak tuvaline aktarıyor. Eserlerini aynı duyguları paylaşabileceği ince ruhlu sanatseverlerle buluşturmaktan büyük bir mutluluk duyuyor. "Kim bilir, belki bir zaman diliminde, aynı şarkıyı dinlemiş, aynı acıları tatmış, aynı mutlulukları yaşamışızdır... Hayatlarımıız farklıdır, huzunlerimiz ve heyecanlarimiz farklıdır, gözlerimizin rengi farklıdır ama, belki de bu tabloya baktıkça hissettigimiz duyguların tadı aynıdır.  Zerafetle kutsanmıs ince ruhlarınıza bir nebze dokunabilir isem, ne mutlu bana. Sevgilerimle."    
Sanatçının Diğer Eserleri

Give me the Words, 70*50

450.00 İrem Ünal

Hier Encore, 60*45

350.00 İrem Ünal

`Heaven & Hell`, 50*35

300.00 İrem Ünal

Love me Tender, 50*35

350.00 İrem Ünal

Sem Liceça, 70*50

450.00 İrem Ünal

Yesterday, When I Was Young, 100*70

500.00 İrem Ünal

Sıkça Sorulan Sorular

Ekim 2021’den bu yana servis veren sanatyapıyo bugün 3000’den fazla sanatçıya ve 6000’e yakın esere ev sahipliği yapıyor. Herkesin dahil olduğu, daha çok üreten, daha çok paylaşan bir sanat ekosistemi için var gücümüzle çalışıyoruz. Hikayemizi bu linkten okuyabilirsin.

sanatyapıyo’da sergilenen eserlerin tamamı el yapımıdır. Sanatçı imzalı özgünlük belgesi ile paketlenir ve adresinize kargolanır.

sanatyapıyo’da kargo ücretsizdir. Satın aldıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde sanatçılar eseri paketleyip kargoya vermektedir. Herhangi bir durumda canlı destekten ekibimize ulaşabilirsin.

Eser paketlenmesi sanatçı tarafından yapılmaktadır. Sanatçılar eserlerini özenle paketlemektedir. Eseri paketlerken balonlu naylon, karton ve kraft kağıt gibi materyallerle eseri sıkıca paketlemektedirler. Eser evinize sağlamca ulaşacaktır. :)

Daha önce paketlenenler

Sanatçıya Soru sor

Kullanıcı Yorumları

148 yorumda 4.94 puan ortalaması

Orijinal bir tablom var!
Deniz A.
Read More
Yui'yi gördüğümüzde, evimiz ve enerjimiz için çok uygun olduğunu fark ettik. Tam beklediğimiz gibi iyi paketlenmiş bir şekilde teslim edildi.
Beklediğimden çok daha şık
Semih Y.
Read More
Satın alma ve nakliye süreci çok tatmin ediciydi. Tablonun bana herhangi bir aşınma veya bozulma olmadan ulaşması da memnuniyet vericiydi, tam olarak sanatyapıyo'da gösterildiği gibi teslim edildi.
Kusursuz hizmet, hızlı teslimat
Buse Y.
Read More
Cemre'nin işlerini çok seviyoruz, son derece yalın ve enerjisi çok güzel. Kusursuz hizmet, hızlı teslimat ve çok iyi paketlenmiş.
Hızlı Teslimat!
Kemal Can T.
Read More
Sanatyapıyo'dan kesinlikle tekrardan eser satın alırdım. Aralarından seçim yapabilecekleri geniş bir sanat eserleri seçkisi var. Kullanımı çok kolay, keşfetmesi eğlenceli. Yelda'ya özel teşekkürler.
Özel bir hediye oldu
Gülsenaz Ç.
Read More
Arkadaşıma hediye olarak almıştım, tüm süreçten çok memnun kaldım.
Duru ve Güzel
Özgür T.
Read More
Eserleri beğendim ve sağlıklı bir şekilde elime ulaştı. Teslimat oldukça hızlıydı.
Enerjisi harika!
Can Doğukan T.
Read More
Tilda'nın enerjisi harika. Fotoğraflarda durduğundan çok daha etkileyici gözüküyor. Sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Gülnihan'ın takipçisi olacağım :). Teslimat da oldukça hızlıydı.
Beni yansıtıyor.
İlayda S.
Read More
Evimin ilk “tam anlamıyla beni yansıtan” parçası. Evime hoş geldi. :)
Gerçek bir yağlı boya tablo almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Tarkan A.
Read More
Gerçek bir yağlı boya tabloya sahip olmanın bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Baştan sona harika bir deneyim oldu. Gülnihan’ı takip etmeye devam edeceğim.
Ofisime renk kattı
Selin K.
Read More
Ofisime renk kattı. Tüm sipariş ve kargo süreçleri de çok hızlıydı. Memnun kaldığım bir alışveriş oldu.
Previous
Next

İlgili Eserler

Son Görüntülenen Eserler