Vuslat, 50*30

Hasret varsa biryerde mutlaka vuslat da olmuş olmalı.Kavuşmasak,özlemezdik..

Sanatçı: Tuğba Şahin
2022 Mersin

900.00

Stokta yok

Kategoriler: Etiketler: , ,
Detaylar
Ağırlık 1 kg
Boyutlar 1 × 30 × 50 cm
Araç

Materyal

Konu

Tarz

Renk

, ,

Çerçeve

Yön

Dikey Uzunluk

Yatay Uzunluk

Sanatçı Hakkında
Sanatçı: Tuğba Şahin

Resim yapmaya Sufi metafiziğinde; mutlak varlık ve O'nun yansımalarından oluşan görüntüler olarak ifade edilen vahdet-i vücut felsefesini içselleştirmeye çalışırken başladım.

Teknik bilgilerin ötesine geçip kendi varoluş sürecimi aktarma yolunda yürürken: realizm,ekspresyonizm,gerçeküstücülük ve bunun gibi insan yolu sayısınca sanat akımı olduğunu görüp duraksadım.Bazılarına selam verip geçtim:) Yaratım sürecinde hissettiğim acı ve haz her seferinde yer değiştirip beni kardeş olduklarına ikna etmeye çalıştılar.Laf aramızda varoluş sancısı çekmeyen kimselerin sanata ilgi duyduklarına da hiç şahit olmadım:) Şimdilerde kendi "içsel akımımın" farkına varmak için yaşamaya ve üretmeye devam ediyorum. Pergelin diğer ucunda dönüveren bütün görme biçimlerine,kendini icat etmeye çalışan herşeye ve herkese selam ve aşk ile.. instagram:@nnaregatsi
       
Sanatçının Diğer Eserleri

İz, 100*120

6,000.00 Tuğba Şahin

Düş bahçeleri, 50*35

900.00 Tuğba Şahin

Sufi dreams, 35*50

2,500.00 Tuğba Şahin

İstanbul-Göğe bakma durağı, 23*32

2,000.00 Tuğba Şahin

Hiç, 51*35

1,000.00 Tuğba Şahin

Güller Arasında, 40*30

2,500.00 Tuğba Şahin

Sıkça Sorulan Sorular

Ekim 2021’den bu yana servis veren sanatyapıyo bugün 3000’den fazla sanatçıya ve 6000’e yakın esere ev sahipliği yapıyor. Herkesin dahil olduğu, daha çok üreten, daha çok paylaşan bir sanat ekosistemi için var gücümüzle çalışıyoruz. Hikayemizi bu linkten okuyabilirsin.

sanatyapıyo’da sergilenen eserlerin tamamı el yapımıdır. Sanatçı imzalı özgünlük belgesi ile paketlenir ve adresinize kargolanır.

sanatyapıyo’da kargo ücretsizdir. Satın aldıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde sanatçılar eseri paketleyip kargoya vermektedir. Herhangi bir durumda canlı destekten ekibimize ulaşabilirsin.

Eser paketlenmesi sanatçı tarafından yapılmaktadır. Sanatçılar eserlerini özenle paketlemektedir. Eseri paketlerken balonlu naylon, karton ve kraft kağıt gibi materyallerle eseri sıkıca paketlemektedirler. Eser evinize sağlamca ulaşacaktır. :)

Daha önce paketlenenler

Sanatçıya Soru sor

Kullanıcı Yorumları

148 yorumda 4.94 puan ortalaması

Orijinal bir tablom var!
Deniz A.
Read More
Yui'yi gördüğümüzde, evimiz ve enerjimiz için çok uygun olduğunu fark ettik. Tam beklediğimiz gibi iyi paketlenmiş bir şekilde teslim edildi.
Beklediğimden çok daha şık
Semih Y.
Read More
Satın alma ve nakliye süreci çok tatmin ediciydi. Tablonun bana herhangi bir aşınma veya bozulma olmadan ulaşması da memnuniyet vericiydi, tam olarak sanatyapıyo'da gösterildiği gibi teslim edildi.
Kusursuz hizmet, hızlı teslimat
Buse Y.
Read More
Cemre'nin işlerini çok seviyoruz, son derece yalın ve enerjisi çok güzel. Kusursuz hizmet, hızlı teslimat ve çok iyi paketlenmiş.
Hızlı Teslimat!
Kemal Can T.
Read More
Sanatyapıyo'dan kesinlikle tekrardan eser satın alırdım. Aralarından seçim yapabilecekleri geniş bir sanat eserleri seçkisi var. Kullanımı çok kolay, keşfetmesi eğlenceli. Yelda'ya özel teşekkürler.
Özel bir hediye oldu
Gülsenaz Ç.
Read More
Arkadaşıma hediye olarak almıştım, tüm süreçten çok memnun kaldım.
Duru ve Güzel
Özgür T.
Read More
Eserleri beğendim ve sağlıklı bir şekilde elime ulaştı. Teslimat oldukça hızlıydı.
Enerjisi harika!
Can Doğukan T.
Read More
Tilda'nın enerjisi harika. Fotoğraflarda durduğundan çok daha etkileyici gözüküyor. Sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Gülnihan'ın takipçisi olacağım :). Teslimat da oldukça hızlıydı.
Beni yansıtıyor.
İlayda S.
Read More
Evimin ilk “tam anlamıyla beni yansıtan” parçası. Evime hoş geldi. :)
Gerçek bir yağlı boya tablo almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Tarkan A.
Read More
Gerçek bir yağlı boya tabloya sahip olmanın bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Baştan sona harika bir deneyim oldu. Gülnihan’ı takip etmeye devam edeceğim.
Ofisime renk kattı
Selin K.
Read More
Ofisime renk kattı. Tüm sipariş ve kargo süreçleri de çok hızlıydı. Memnun kaldığım bir alışveriş oldu.
Previous
Next

İlgili Eserler

Son Görüntülenen Eserler