Unbreak

50
*35 CM
Sanatçı: irem.unal

Toni Braxton-“Unbreak My Heart” adlı şarkısından ilham alınmıştır.

20 yılı aşkındır her dinlediğimde tüylerimi diken diken etmeyi başaran bu çok özel şarkı, çoktan bitmiş bir aşk hikayesinin ardından yaşanan yoğun yas duygusunu anlatıyor.

Bana verdiği his, hiç bir umudu kalmamış, çırpınmayı aslında bırakmış bu kadının, geçmiş anıları canlandıkça şiddetlenen acısına tek merhemin sevgilisi olduğunun yakarışı, gerçek olmayacağını bilmesine rağmen çocukça bir tutturmayla isyanı

Materyal: Bristol Karton
Çerçeve: Çerçevesiz

Satıldı

El yapımı & Otantik

ücretsiz Kargo

41 kişi tarafından incelendi.

Size Önerilenler

Ek bilgi
Ağırlık 01 kg
Boyutlar 1 × 35 × 50 cm
Araç

Materyal

Konu

Tarz

Renk

, , , , , , , , , , , , , , ,

Çerçeve

Yön

Dikey Uzunluk

Yatay Uzunluk

Sanatçının Diğer Eserleri

Hier Encore

60*45 CM 350.00 İrem Ünal

Sem Liceça

70*50 CM 450.00 İrem Ünal

Wrong Gate

50*35 CM 300.00 İrem Ünal

Love Me Tender

50*35 CM 350.00 İrem Ünal

Yesterday, When I Was Young

100*70 CM 500.00 İrem Ünal

`Heaven & Hell`

50*35 CM 300.00 İrem Ünal

Sanatçı Hakkında

İrem Ünal

Aydın'li bir baba ve Uygur Türk`ü bir annenin kızı olan İrem Ünal, İzmir’de yaşamakta. Makine Mühendisliği bölümü mezun olup, halen bu alanda çalışmaktadır. Bunun yanında çocuk yaşlardan beri sanata eğilimi olan İrem, dans, resim ve edebiyat alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Müziğe derin bir tutku ile bağlı olan sanatçı, ezgilerin kendi hayal dunyasinda yarattigi duygu imgelerini , gecmiş yaşanmışlıkları ile harmanlayarak tuvaline aktarıyor. Eserlerini aynı duyguları paylaşabileceği ince ruhlu sanatseverlerle buluşturmaktan büyük bir mutluluk duyuyor. "Kim bilir, belki bir zaman diliminde, aynı şarkıyı dinlemiş, aynı acıları tatmış, aynı mutlulukları yaşamışızdır... Hayatlarımıız farklıdır, huzunlerimiz ve heyecanlarimiz farklıdır, gözlerimizin rengi farklıdır ama, belki de bu tabloya baktıkça hissettigimiz duyguların tadı aynıdır.  Zerafetle kutsanmıs ince ruhlarınıza bir nebze dokunabilir isem, ne mutlu bana. Sevgilerimle."    

Sanatçıya Soru sor