The sunken, 70*100

70×100 canvas üzerine texture & akrilik boyama olan eser, göze çarpan sualtı rengiyle her ortama dinginlik katıyor.

Sanatçı: elcin.erden
2022, İstanbul

1,100.00

Stokta yok

Detaylar
Boyutlar 100 × 70 cm
Araç

Materyal

Konu

Dikey Uzunluk

Yatay Uzunluk

Çerçeve

Sanatçı Hakkında
Sanatçı: elcin.erden
Haziran 1990, Adana doğumluyum. Çukurova Üniversitesi, Ekonometri mezunuyum ve finans uzmanı olarak 8 yıldır İstanbul’da çalışıyorum. Liseden beri sürekli çizimlerle, boyalarla iç içeyim. Neşeli zamanlarımı çok belli edebilirim fakat onun dışında kalan tüm duygularımı kendime saklarım. Böyle zamanlarda hep kendimi çizerken veya resim yaparken bulmuşumdur. Soyut resimler yapmayı seviyorum. Abstract’a ilgim çok fazladır. Hiç sanat eğitimi almadım, herhangi bir duygumu ya da düşünürken girdiğim modu tablolara yansıtmak benim için hep kolay oldu. Malzemeleri nasıl kullanmam gerektiğini hep çok kolay çözdüm çünkü hepsi benim parçam gibi geliyor. Tabloların yanı sıra farklı tasarım satışlarım da oluyor sosyal medyamda. Umarım bir çok insanın bulunduğu atmosferi değiştirebilecek eserler yapmaya ve satmaya devam ederim. Benim için resim yapmak hayatımın bir parçası ve öyle kalmaya da devam edecek. Tüm eserlerimin herkeste farklı ve herkese ait hisler uyandırması dileğiyle.. Elçin Erden
Sanatçının Diğer Eserleri

Better Than Land, 35*50

750.00 Elçin Erden

Angelic 1, 20*20

200.00 Elçin Erden

Sıkça Sorulan Sorular

Ekim 2021’den bu yana servis veren sanatyapıyo bugün 3000’den fazla sanatçıya ve 6000’e yakın esere ev sahipliği yapıyor. Herkesin dahil olduğu, daha çok üreten, daha çok paylaşan bir sanat ekosistemi için var gücümüzle çalışıyoruz. Hikayemizi bu linkten okuyabilirsin.

sanatyapıyo’da sergilenen eserlerin tamamı el yapımıdır. Sanatçı imzalı özgünlük belgesi ile paketlenir ve adresinize kargolanır.

sanatyapıyo’da kargo ücretsizdir. Satın aldıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde sanatçılar eseri paketleyip kargoya vermektedir. Herhangi bir durumda canlı destekten ekibimize ulaşabilirsin.

Eser paketlenmesi sanatçı tarafından yapılmaktadır. Sanatçılar eserlerini özenle paketlemektedir. Eseri paketlerken balonlu naylon, karton ve kraft kağıt gibi materyallerle eseri sıkıca paketlemektedirler. Eser evinize sağlamca ulaşacaktır. :)

Daha önce paketlenenler

Sanatçıya Soru sor

Kullanıcı Yorumları

148 yorumda 4.94 puan ortalaması

Orijinal bir tablom var!
Deniz A.
Read More
Yui'yi gördüğümüzde, evimiz ve enerjimiz için çok uygun olduğunu fark ettik. Tam beklediğimiz gibi iyi paketlenmiş bir şekilde teslim edildi.
Beklediğimden çok daha şık
Semih Y.
Read More
Satın alma ve nakliye süreci çok tatmin ediciydi. Tablonun bana herhangi bir aşınma veya bozulma olmadan ulaşması da memnuniyet vericiydi, tam olarak sanatyapıyo'da gösterildiği gibi teslim edildi.
Kusursuz hizmet, hızlı teslimat
Buse Y.
Read More
Cemre'nin işlerini çok seviyoruz, son derece yalın ve enerjisi çok güzel. Kusursuz hizmet, hızlı teslimat ve çok iyi paketlenmiş.
Hızlı Teslimat!
Kemal Can T.
Read More
Sanatyapıyo'dan kesinlikle tekrardan eser satın alırdım. Aralarından seçim yapabilecekleri geniş bir sanat eserleri seçkisi var. Kullanımı çok kolay, keşfetmesi eğlenceli. Yelda'ya özel teşekkürler.
Özel bir hediye oldu
Gülsenaz Ç.
Read More
Arkadaşıma hediye olarak almıştım, tüm süreçten çok memnun kaldım.
Duru ve Güzel
Özgür T.
Read More
Eserleri beğendim ve sağlıklı bir şekilde elime ulaştı. Teslimat oldukça hızlıydı.
Enerjisi harika!
Can Doğukan T.
Read More
Tilda'nın enerjisi harika. Fotoğraflarda durduğundan çok daha etkileyici gözüküyor. Sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Gülnihan'ın takipçisi olacağım :). Teslimat da oldukça hızlıydı.
Beni yansıtıyor.
İlayda S.
Read More
Evimin ilk “tam anlamıyla beni yansıtan” parçası. Evime hoş geldi. :)
Gerçek bir yağlı boya tablo almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Tarkan A.
Read More
Gerçek bir yağlı boya tabloya sahip olmanın bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Baştan sona harika bir deneyim oldu. Gülnihan’ı takip etmeye devam edeceğim.
Ofisime renk kattı
Selin K.
Read More
Ofisime renk kattı. Tüm sipariş ve kargo süreçleri de çok hızlıydı. Memnun kaldığım bir alışveriş oldu.
Previous
Next

İlgili Eserler

Son Görüntülenen Eserler