The beauty of the earth No:25, pink, 60*60

Her eserim, kişiliğimin,ruh halimin ve doğaçlamanın yarattığı etkileşimle kendi kendini üretiyor.

Çalışmalarımda renk renk boyalar ve spatulamla yaptığım hareketler birleşiyor, bu çalışmamda da içimden ne geldiyse boyadım, uzaklara ise bir yelkenli ekledim umarım severseniz.

Selinay

2022, İstanbul

950.00

Stokta yok

Detaylar
Ağırlık 1 kg
Boyutlar 2 × 60 × 60 cm
Araç

Materyal

Konu

Tarz

Renk

, , , ,

Yön

Dikey Uzunluk

Yatay Uzunluk

Sanatçı Hakkında
Sanatçı: Fatma Selinay Gündoğdu
Pürüzsüz Serisi: Çekilme, 2021. Fatma Selinay Gündoğdu.
Herkese merhabalar! Ben Selinay, Aşağıda kendi yaratıcılığımla ve farklı ruh hallerimde iken çıkarmış olduğum çalışmalar yer alıyor. Her eserim, kişiliğimin ve ruh halimin bir ifadesi, yansımasıdır. Gerçekten de sanat eserleri, yaratıcılarının aynası gibidir. Bakmayı bilen için bu aynada sanatçının kişiliğine dair pek çok ipucu saklıdır. Bu sıralar daha serbest çalışıyorum. O an içimden hangi renk geçiyorsa boyayı tuvale sıkıp bir şeyler üretmeye başladım ve sizler tarafından satın alınması beni mutlu etmesinin yanı sıra yeni resimler üretmemde de motivasyonumu artırdı diyebilirim, tüm sevgili koleksiyonerlerime teşekkür ederim! Çalışmalarımın her zaman bulunacakları yerlere huzur ve güzellik getirmelerini umuyorum! ❤️ Katıldığım sergiler: Işık Üniversitesi ''Gazete Üzerine Resim Sergisi”. (2021) Sanat Mezat Online Müzayede, Lot: 291 - Fatma Selinay Gündoğdu - Balıklar (Ocak, 2022) Galeri Apollon; Karl Talip Kara, Karma Sergi, Yer alan Eserler:(Pürüzsüz Serisi) No:14 Flamingo  - No:12 Gün Batımı
Sanatçının Diğer Eserleri

Pürüzsüz Serisi: No: 7; Kuşlar, 2021, 60*90

1,200.00 F.Selinay Gündoğdu

Medcezir No: 21, 60*60

790.00 F.Selinay Gündoğdu

Gündüzün iki tarafı (the beauty of the earth no:27), 60*60

690.00 F.Selinay Gündoğdu

Pürüzsüz Serisi No:14 Flamingo: Güzellik ve Zarafet Sembolü, 100*50

1,600.00 F.Selinay Gündoğdu

Palmiyeler, Pürüzsüz Serisi No:20 50*50

500.00 F.Selinay Gündoğdu

Beauty of the earth – Seascape No:23, 100*70

1,200.00 F.Selinay Gündoğdu

Sıkça Sorulan Sorular

Ekim 2021’den bu yana servis veren sanatyapıyo bugün 3000’den fazla sanatçıya ve 6000’e yakın esere ev sahipliği yapıyor. Herkesin dahil olduğu, daha çok üreten, daha çok paylaşan bir sanat ekosistemi için var gücümüzle çalışıyoruz. Hikayemizi bu linkten okuyabilirsin.

sanatyapıyo’da sergilenen eserlerin tamamı el yapımıdır. Sanatçı imzalı özgünlük belgesi ile paketlenir ve adresinize kargolanır.

sanatyapıyo’da kargo ücretsizdir. Satın aldıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde sanatçılar eseri paketleyip kargoya vermektedir. Herhangi bir durumda canlı destekten ekibimize ulaşabilirsin.

Eser paketlenmesi sanatçı tarafından yapılmaktadır. Sanatçılar eserlerini özenle paketlemektedir. Eseri paketlerken balonlu naylon, karton ve kraft kağıt gibi materyallerle eseri sıkıca paketlemektedirler. Eser evinize sağlamca ulaşacaktır. :)

Daha önce paketlenenler

Sanatçıya Soru sor

Kullanıcı Yorumları

148 yorumda 4.94 puan ortalaması

Orijinal bir tablom var!
Deniz A.
Read More
Yui'yi gördüğümüzde, evimiz ve enerjimiz için çok uygun olduğunu fark ettik. Tam beklediğimiz gibi iyi paketlenmiş bir şekilde teslim edildi.
Beklediğimden çok daha şık
Semih Y.
Read More
Satın alma ve nakliye süreci çok tatmin ediciydi. Tablonun bana herhangi bir aşınma veya bozulma olmadan ulaşması da memnuniyet vericiydi, tam olarak sanatyapıyo'da gösterildiği gibi teslim edildi.
Kusursuz hizmet, hızlı teslimat
Buse Y.
Read More
Cemre'nin işlerini çok seviyoruz, son derece yalın ve enerjisi çok güzel. Kusursuz hizmet, hızlı teslimat ve çok iyi paketlenmiş.
Hızlı Teslimat!
Kemal Can T.
Read More
Sanatyapıyo'dan kesinlikle tekrardan eser satın alırdım. Aralarından seçim yapabilecekleri geniş bir sanat eserleri seçkisi var. Kullanımı çok kolay, keşfetmesi eğlenceli. Yelda'ya özel teşekkürler.
Özel bir hediye oldu
Gülsenaz Ç.
Read More
Arkadaşıma hediye olarak almıştım, tüm süreçten çok memnun kaldım.
Duru ve Güzel
Özgür T.
Read More
Eserleri beğendim ve sağlıklı bir şekilde elime ulaştı. Teslimat oldukça hızlıydı.
Enerjisi harika!
Can Doğukan T.
Read More
Tilda'nın enerjisi harika. Fotoğraflarda durduğundan çok daha etkileyici gözüküyor. Sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Gülnihan'ın takipçisi olacağım :). Teslimat da oldukça hızlıydı.
Beni yansıtıyor.
İlayda S.
Read More
Evimin ilk “tam anlamıyla beni yansıtan” parçası. Evime hoş geldi. :)
Gerçek bir yağlı boya tablo almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Tarkan A.
Read More
Gerçek bir yağlı boya tabloya sahip olmanın bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Baştan sona harika bir deneyim oldu. Gülnihan’ı takip etmeye devam edeceğim.
Ofisime renk kattı
Selin K.
Read More
Ofisime renk kattı. Tüm sipariş ve kargo süreçleri de çok hızlıydı. Memnun kaldığım bir alışveriş oldu.
Previous
Next

İlgili Eserler

Son Görüntülenen Eserler