Summer Memory, 50*70

50x70cm Tuval üzerine yağlıboya

Sanatçı: Alena
2022, Eskişehir

2,000.00

Stokta

Detaylar
Ağırlık 1 kg
Boyutlar 2 × 70 × 50 cm
Araç

Materyal

Konu

Tarz

Renk

, , , , , , , , , , , , , , ,

Çerçeve

Yön

Dikey Uzunluk

Yatay Uzunluk

Sanatçı Hakkında
Sanatçı: Alena
1995 (Moskova, Rusya) yılı doğumlu Alena Firsanova küçüklükten resme olan ilgisini sanat eğitimine Antalya'da ATSO Güzel Sanatlar Lisesi'nde başlayarak, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümünde devam etmiştir. Zaman içerisinde farklı konular üzerinde çalışmalar yapan sanatçının temel amacı geleneksel resim malzemelerini kullanarak sürekli yeni biçim, form ve renklerin uyum-zıtlıkları arayışı içinde olmak, ilgili konunun doğurduğu kendi duyumlarını, yeni fikirlerini ifade etmeye çalışmaktır. "Benim için sanat; kendimi ifade etmenin yanında özümü ve doğayı yeniden keşfetmenin, anlamanın bir yoludur. Malzemeye dokunsal olarak etki edebilmenin; fırçanın tuvale dokunuşunu, kağıdın dokusunu hissetmenin doğurduğu yaşam ve sonsuzluk dolu hissini yaratma sürecim içerisinde yoğun olarak deneyimleyebildiğim geleneksel resim yöntemlerini tercih ediyorum. Eserlerimde farklı konuları işlememin yanı sıra biçimlerin ve renklerin bir araya gelerek oluşturduğu duygusal hissiyatları incelemekteyim. Resim benim için sonu olmayan bir oyun; deneme, yanılma ve eğlenme alanıdır.''     Katıldığı sergiler : Eskişehir, Anadolu University Fine Arts Faculty Graduation Exhibition - 2021 İstanbul, 'TANGO' Mahalart Galata - 2021 Eskişehir, 'A'KIŞ' Group Exhibition, Museum Pub Gallery - 2022
Sanatçının Diğer Eserleri

Çiçekli Vazo, 50×35

2,000.00 Alena Firsanova

Kanlıkavak, 35*50

700.00 Alena Firsanova

Red Dressed, 52*41

1,500.00 Alena Firsanova

Girl, 70*100

3,500.00 Alena Firsanova

Are these flowers?, 70*40

1,500.00 Alena Firsanova

Vazoda Pembe Çiçekler, 50*35

700.00 Alena Firsanova

Sıkça Sorulan Sorular

Ekim 2021’den bu yana servis veren sanatyapıyo bugün 3000’den fazla sanatçıya ve 6000’e yakın esere ev sahipliği yapıyor. Herkesin dahil olduğu, daha çok üreten, daha çok paylaşan bir sanat ekosistemi için var gücümüzle çalışıyoruz. Hikayemizi bu linkten okuyabilirsin.

sanatyapıyo’da sergilenen eserlerin tamamı el yapımıdır. Sanatçı imzalı özgünlük belgesi ile paketlenir ve adresinize kargolanır.

sanatyapıyo’da kargo ücretsizdir. Satın aldıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde sanatçılar eseri paketleyip kargoya vermektedir. Herhangi bir durumda canlı destekten ekibimize ulaşabilirsin.

Eser paketlenmesi sanatçı tarafından yapılmaktadır. Sanatçılar eserlerini özenle paketlemektedir. Eseri paketlerken balonlu naylon, karton ve kraft kağıt gibi materyallerle eseri sıkıca paketlemektedirler. Eser evinize sağlamca ulaşacaktır. :)

Daha önce paketlenenler

Özel Sipariş

Formu doldurarak sanatçıya özel bir sipariş verebilirsiniz.

Bu formu doldurmanız siparişi verdiğiniz anlamına gelmez. Ekibimiz kısa süre içerisinde iletişime geçecek.

Sanatçıya Soru sor

Kullanıcı Yorumları

Satın alanlar ne düşünüyor?

GOZDE D.
GOZDE D.
5/5

Cok begendim. Emeginize saglik. Yerini buldu

3 gün önce
GOZDE D.
GOZDE D.
5/5

Bayildim. Emeginize saglik. Cok tesekurler

3 gün önce
Sinem Kaplan
Sinem Kaplan
5/5

Sanatçıya nazik yaklaşımı için teşekkür ederim, çalışmalarını takip edeceğim.

4 gün önce
Sinem Kaplan
Sinem Kaplan
5/5

Hakan Bey'e harika eseri, zarif notu ve ayrıca editörlüğünü yaptığı kitabı hediye ettiği için çok çok teşekkür etmek isterim. Her iki eseri de değer veren ellerde olacak :-)

4 gün önce
Sinem Kaplan
Sinem Kaplan
5/5

Güldeniz Hanım'ın çalışmalarını bir süredir takip ediyorum, iki eserini evimde görmek çok keyifli :-) Sanatçıya çok teşekkür ederim.

4 gün önce
Sinem Kaplan
Sinem Kaplan
5/5

Güldeniz Hanım'ın çalışmalarını bir süredir takip ediyorum, iki eserini evimde görmek çok keyifli :-) Sanatçıya çok teşekkür ederim.

4 gün önce
Sinem Kaplan
Sinem Kaplan
5/5

Eser fotoğrafta göründüğünden daha da güzel, yakından incelemek keyifli.. Serra Hanım eser elime ulaşana kadar her aşamada bilgi verdi, kendisine harika eseri ve nazik ilgisi için çok teşekkür ediyorum :-)

4 gün önce
Yonca Dağ
Yonca Dağ
5/5

O kadar sevimli ki, bakarken beni mutlu ediyor. Kendimi çocukluk yıllarımda hissettiriyor. Selin Hanıma çok teşekkür ederim . Bir resim bakanı mutlu ediyorsa mükemmeldir. Hukuk ofisimde problemi olan kişilerin kendilerini mutlu ve hafiflemiş hissetmeleri için asacağım. Sizden ricam bana özgünlük belgesini imzalayarak göndermenizdir. Paketlemeniz özensizdi ancak hiçbir arıza ve sıkıntı olmadan bana ulaştı.

4 gün önce
Neslihan D.
Neslihan D.
5/5

Sevgili Pınar Çakadur'un eline emeğine sağlık. Rozi'yi görür görmez çok sevdim ve hemen aldım. En kısa zamanda evimin en güzel köşesinde sergileyeceğim. Pin.Art'ı takibe devam ediyorum. Daha almak istediklerim var:)

1 hafta önce
Berat
Berat
5/5

Mükemmel, emeğinize sağlık. Çok iyi paketleme

1 hafta önce

Son Görüntülenen Eserler