Portrait of an African Woman, 31*23

Yüksek Kalite sulu boya kağıdı üzerine en iyi kalitede sulu boya ile çalışılmıştır.

Kullanılan kağıt ve boya müze standartlarına uygundur.

İmzalandıktan sonra gönderilecektir.

Instagram: tevfikozan_art

Sanatçı: Tevfik Özan
2021, Danimarka

1,700.00

Stokta

Detaylar
Boyutlar 23 × 31 cm
Araç

Materyal

Konu

Tarz

Renk

Çerçeve

Yön

Dikey Uzunluk

Yatay Uzunluk

Sanatçı Hakkında
Sanatçı: Tevfik Özan
Tevfik Özan Hacettepe Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Resme olan yeteneği lise yıllarında belirgin oldu. Kendi ifadesiyle, öteden beri tercih ettiği geleneksel resim anlayışını, kağıdın, fırçanın ve rengin büyüsüyle birleştirdiği sulu boyayla buluşturdu. Resimlerinde konularını portre başta olmak üzere botanik ve hayvan figürleriyle çeşitlendiren Özan’ın eserleri, gerçekçi çözümlemeler olmasıyla özellikle dikkat çekicidir. Sulu boyanın doğası gereği işin iyice zorlaştığı detaycı yaklaşımıyla dikkatleri üzerine toplayan sanatçı, “Droplets on the Leaves” adlı eseriyle Japonya’nın Niigata kentinde bulunan Japon Uluslararası Sulu Boya Enstitüsü’nün düzenlediği bir yarışmaya kabul edilerek, sergileme ve aynı enstitüye kısmi üyelikle ödüllendirildi. Tevfik Özan Ankara’da birebir özel derslerin yanı sıra çeşitli atölyelerde de yetişkin ve çocuk gruplarına sulu boya dersleri vermektedir. YouTube ve Patreon dahil olmak üzere çeşitli platformlarda sulu boya dersleri vererek tekniğe ve malzemeye dair tanıtımlar yapmaktadır. Çalışmalarını ilk kez üyesi olduğu IWS Uluslararası Suluboya Derneği’nin 10. Yıldönümünde düzenlenen sergide izleyiciyle buluşturan sanatçı çalışmalarına halen Ankara’da devam etmektedir. web sayfası : www.tevfikozan.com Sosyal Medya : Instagram : tevfikozan_art YouTube: TevfikOzanArt  
Sanatçının Diğer Eserleri

Doberman, 30*24

1,000.00 Tevfik Özan

Droplets on the Leaves, 23*31

6,000.00 Tevfik Özan

Portrait of an African Woman, 30*21

1,200.00 Tevfik Özan

Hamam, 23*31

2,000.00 Tevfik Özan

Sukulent, 31*23

2,000.00 Tevfik Özan

Fil, 31*23

3,000.00 Tevfik Özan

Sıkça Sorulan Sorular

Ekim 2021’den bu yana servis veren sanatyapıyo bugün 3000’den fazla sanatçıya ve 6000’e yakın esere ev sahipliği yapıyor. Herkesin dahil olduğu, daha çok üreten, daha çok paylaşan bir sanat ekosistemi için var gücümüzle çalışıyoruz. Hikayemizi bu linkten okuyabilirsin.

sanatyapıyo’da sergilenen eserlerin tamamı el yapımıdır. Sanatçı imzalı özgünlük belgesi ile paketlenir ve adresinize kargolanır.

sanatyapıyo’da kargo ücretsizdir. Satın aldıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde sanatçılar eseri paketleyip kargoya vermektedir. Herhangi bir durumda canlı destekten ekibimize ulaşabilirsin.

Eser paketlenmesi sanatçı tarafından yapılmaktadır. Sanatçılar eserlerini özenle paketlemektedir. Eseri paketlerken balonlu naylon, karton ve kraft kağıt gibi materyallerle eseri sıkıca paketlemektedirler. Eser evinize sağlamca ulaşacaktır. :)

Daha önce paketlenenler

Sanatçıya Soru sor

Kullanıcı Yorumları

148 yorumda 4.94 puan ortalaması

Orijinal bir tablom var!
Deniz A.
Read More
Yui'yi gördüğümüzde, evimiz ve enerjimiz için çok uygun olduğunu fark ettik. Tam beklediğimiz gibi iyi paketlenmiş bir şekilde teslim edildi.
Beklediğimden çok daha şık
Semih Y.
Read More
Satın alma ve nakliye süreci çok tatmin ediciydi. Tablonun bana herhangi bir aşınma veya bozulma olmadan ulaşması da memnuniyet vericiydi, tam olarak sanatyapıyo'da gösterildiği gibi teslim edildi.
Kusursuz hizmet, hızlı teslimat
Buse Y.
Read More
Cemre'nin işlerini çok seviyoruz, son derece yalın ve enerjisi çok güzel. Kusursuz hizmet, hızlı teslimat ve çok iyi paketlenmiş.
Hızlı Teslimat!
Kemal Can T.
Read More
Sanatyapıyo'dan kesinlikle tekrardan eser satın alırdım. Aralarından seçim yapabilecekleri geniş bir sanat eserleri seçkisi var. Kullanımı çok kolay, keşfetmesi eğlenceli. Yelda'ya özel teşekkürler.
Özel bir hediye oldu
Gülsenaz Ç.
Read More
Arkadaşıma hediye olarak almıştım, tüm süreçten çok memnun kaldım.
Duru ve Güzel
Özgür T.
Read More
Eserleri beğendim ve sağlıklı bir şekilde elime ulaştı. Teslimat oldukça hızlıydı.
Enerjisi harika!
Can Doğukan T.
Read More
Tilda'nın enerjisi harika. Fotoğraflarda durduğundan çok daha etkileyici gözüküyor. Sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Gülnihan'ın takipçisi olacağım :). Teslimat da oldukça hızlıydı.
Beni yansıtıyor.
İlayda S.
Read More
Evimin ilk “tam anlamıyla beni yansıtan” parçası. Evime hoş geldi. :)
Gerçek bir yağlı boya tablo almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Tarkan A.
Read More
Gerçek bir yağlı boya tabloya sahip olmanın bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Baştan sona harika bir deneyim oldu. Gülnihan’ı takip etmeye devam edeceğim.
Ofisime renk kattı
Selin K.
Read More
Ofisime renk kattı. Tüm sipariş ve kargo süreçleri de çok hızlıydı. Memnun kaldığım bir alışveriş oldu.
Previous
Next

İlgili Eserler

Son Görüntülenen Eserler