Portrait of an African Woman, 30*21

Normal Kalite sulu boya kağıdı üzerine en iyi kalite sulu boya ile çalışılmıştır.

Kullanılan boya müze standartlarına uygundur.

İzleye Tıklayarak yapım aşamasını izleyebilirsiniz.

İzle

Sanatçı: Tevfik Özan
2021, Ankara

1,200.00

Stokta

Detaylar
Boyutlar 21 × 30 cm
Araç

Materyal

Konu

Tarz

Renk

Çerçeve

Yön

Dikey Uzunluk

Yatay Uzunluk

Sanatçı Hakkında
Sanatçı: Tevfik Özan
Tevfik Özan Hacettepe Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Resme olan yeteneği lise yıllarında belirgin oldu. Kendi ifadesiyle, öteden beri tercih ettiği geleneksel resim anlayışını, kağıdın, fırçanın ve rengin büyüsüyle birleştirdiği sulu boyayla buluşturdu. Resimlerinde konularını portre başta olmak üzere botanik ve hayvan figürleriyle çeşitlendiren Özan’ın eserleri, gerçekçi çözümlemeler olmasıyla özellikle dikkat çekicidir. Sulu boyanın doğası gereği işin iyice zorlaştığı detaycı yaklaşımıyla dikkatleri üzerine toplayan sanatçı, “Droplets on the Leaves” adlı eseriyle Japonya’nın Niigata kentinde bulunan Japon Uluslararası Sulu Boya Enstitüsü’nün düzenlediği bir yarışmaya kabul edilerek, sergileme ve aynı enstitüye kısmi üyelikle ödüllendirildi. Tevfik Özan Ankara’da birebir özel derslerin yanı sıra çeşitli atölyelerde de yetişkin ve çocuk gruplarına sulu boya dersleri vermektedir. YouTube ve Patreon dahil olmak üzere çeşitli platformlarda sulu boya dersleri vererek tekniğe ve malzemeye dair tanıtımlar yapmaktadır. Çalışmalarını ilk kez üyesi olduğu IWS Uluslararası Suluboya Derneği’nin 10. Yıldönümünde düzenlenen sergide izleyiciyle buluşturan sanatçı çalışmalarına halen Ankara’da devam etmektedir. web sayfası : www.tevfikozan.com Sosyal Medya : Instagram : tevfikozan_art YouTube: TevfikOzanArt  
Sanatçının Diğer Eserleri

Doberman, 30*24

1,000.00 Tevfik Özan

Fil, 31*23

3,000.00 Tevfik Özan

Sukulent, 31*23

2,000.00 Tevfik Özan

Droplets on the Leaves, 23*31

6,000.00 Tevfik Özan

Hamam, 23*31

2,000.00 Tevfik Özan

Portrait of an African Woman, 31*23

1,700.00 Tevfik Özan

Sıkça Sorulan Sorular

Ekim 2021’den bu yana servis veren sanatyapıyo bugün 3000’den fazla sanatçıya ve 6000’e yakın esere ev sahipliği yapıyor. Herkesin dahil olduğu, daha çok üreten, daha çok paylaşan bir sanat ekosistemi için var gücümüzle çalışıyoruz. Hikayemizi bu linkten okuyabilirsin.

sanatyapıyo’da sergilenen eserlerin tamamı el yapımıdır. Sanatçı imzalı özgünlük belgesi ile paketlenir ve adresinize kargolanır.

sanatyapıyo’da kargo ücretsizdir. Satın aldıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde sanatçılar eseri paketleyip kargoya vermektedir. Herhangi bir durumda canlı destekten ekibimize ulaşabilirsin.

Eser paketlenmesi sanatçı tarafından yapılmaktadır. Sanatçılar eserlerini özenle paketlemektedir. Eseri paketlerken balonlu naylon, karton ve kraft kağıt gibi materyallerle eseri sıkıca paketlemektedirler. Eser evinize sağlamca ulaşacaktır. :)

Daha önce paketlenenler

Özel Sipariş

Formu doldurarak sanatçıya özel bir sipariş verebilirsiniz.

Bu formu doldurmanız siparişi verdiğiniz anlamına gelmez. Ekibimiz kısa süre içerisinde iletişime geçecek.

Sanatçıya Soru sor

Kullanıcı Yorumları

Satın alanlar ne düşünüyor?

GOZDE D.
GOZDE D.
5/5

Cok begendim. Emeginize saglik. Yerini buldu

4 gün önce
GOZDE D.
GOZDE D.
5/5

Bayildim. Emeginize saglik. Cok tesekurler

4 gün önce
Sinem Kaplan
Sinem Kaplan
5/5

Sanatçıya nazik yaklaşımı için teşekkür ederim, çalışmalarını takip edeceğim.

5 gün önce
Sinem Kaplan
Sinem Kaplan
5/5

Hakan Bey'e harika eseri, zarif notu ve ayrıca editörlüğünü yaptığı kitabı hediye ettiği için çok çok teşekkür etmek isterim. Her iki eseri de değer veren ellerde olacak :-)

5 gün önce
Sinem Kaplan
Sinem Kaplan
5/5

Güldeniz Hanım'ın çalışmalarını bir süredir takip ediyorum, iki eserini evimde görmek çok keyifli :-) Sanatçıya çok teşekkür ederim.

5 gün önce
Sinem Kaplan
Sinem Kaplan
5/5

Güldeniz Hanım'ın çalışmalarını bir süredir takip ediyorum, iki eserini evimde görmek çok keyifli :-) Sanatçıya çok teşekkür ederim.

5 gün önce
Sinem Kaplan
Sinem Kaplan
5/5

Eser fotoğrafta göründüğünden daha da güzel, yakından incelemek keyifli.. Serra Hanım eser elime ulaşana kadar her aşamada bilgi verdi, kendisine harika eseri ve nazik ilgisi için çok teşekkür ediyorum :-)

5 gün önce
Yonca Dağ
Yonca Dağ
5/5

O kadar sevimli ki, bakarken beni mutlu ediyor. Kendimi çocukluk yıllarımda hissettiriyor. Selin Hanıma çok teşekkür ederim . Bir resim bakanı mutlu ediyorsa mükemmeldir. Hukuk ofisimde problemi olan kişilerin kendilerini mutlu ve hafiflemiş hissetmeleri için asacağım. Sizden ricam bana özgünlük belgesini imzalayarak göndermenizdir. Paketlemeniz özensizdi ancak hiçbir arıza ve sıkıntı olmadan bana ulaştı.

5 gün önce
Neslihan D.
Neslihan D.
5/5

Sevgili Pınar Çakadur'un eline emeğine sağlık. Rozi'yi görür görmez çok sevdim ve hemen aldım. En kısa zamanda evimin en güzel köşesinde sergileyeceğim. Pin.Art'ı takibe devam ediyorum. Daha almak istediklerim var:)

1 hafta önce
Berat
Berat
5/5

Mükemmel, emeğinize sağlık. Çok iyi paketleme

2 hafta önce

Son Görüntülenen Eserler