Kırmızı Çiçekler, 50*35

Vazoda kırmızı çiçekler resmi.

Sanatçı: Alena
2022, Eskişehir

700.00

Stokta

Detaylar
Ağırlık 1 kg
Boyutlar 2 × 35 × 50 cm
Araç

Materyal

Konu

Tarz

Renk

, , , ,

Çerçeve

Yön

Dikey Uzunluk

Yatay Uzunluk

Sanatçı Hakkında
Sanatçı: Alena
1995 (Moskova, Rusya) yılı doğumlu Alena Firsanova küçüklükten resme olan ilgisini sanat eğitimine Antalya'da ATSO Güzel Sanatlar Lisesi'nde başlayarak, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümünde devam etmiştir. Zaman içerisinde farklı konular üzerinde çalışmalar yapan sanatçının temel amacı geleneksel resim malzemelerini kullanarak sürekli yeni biçim, form ve renklerin uyum-zıtlıkları arayışı içinde olmak, ilgili konunun doğurduğu kendi duyumlarını, yeni fikirlerini ifade etmeye çalışmaktır. "Benim için sanat; kendimi ifade etmenin yanında özümü ve doğayı yeniden keşfetmenin, anlamanın bir yoludur. Malzemeye dokunsal olarak etki edebilmenin; fırçanın tuvale dokunuşunu, kağıdın dokusunu hissetmenin doğurduğu yaşam ve sonsuzluk dolu hissini yaratma sürecim içerisinde yoğun olarak deneyimleyebildiğim geleneksel resim yöntemlerini tercih ediyorum. Eserlerimde farklı konuları işlememin yanı sıra biçimlerin ve renklerin bir araya gelerek oluşturduğu duygusal hissiyatları incelemekteyim. Resim benim için sonu olmayan bir oyun; deneme, yanılma ve eğlenme alanıdır.''     Katıldığı sergiler : Eskişehir, Anadolu University Fine Arts Faculty Graduation Exhibition - 2021 İstanbul, 'TANGO' Mahalart Galata - 2021 Eskişehir, 'A'KIŞ' Group Exhibition, Museum Pub Gallery - 2022
Sanatçının Diğer Eserleri

İris Çiçeği III, 56 x 36

1,000.00 Alena Firsanova

Tango After Dark, 30*21

750.00 Alena Firsanova

Çiçekli Vazo II, 50*30

2,000.00 Alena Firsanova

Tango Show, 29,7*21

750.00 Alena Firsanova

İris Çiçeği II, 18×24 cm

550.00 Alena Firsanova

Lotus, 50*50

1,500.00 Alena Firsanova

Sıkça Sorulan Sorular

Ekim 2021’den bu yana servis veren sanatyapıyo bugün 3000’den fazla sanatçıya ve 6000’e yakın esere ev sahipliği yapıyor. Herkesin dahil olduğu, daha çok üreten, daha çok paylaşan bir sanat ekosistemi için var gücümüzle çalışıyoruz. Hikayemizi bu linkten okuyabilirsin.

sanatyapıyo’da sergilenen eserlerin tamamı el yapımıdır. Sanatçı imzalı özgünlük belgesi ile paketlenir ve adresinize kargolanır.

sanatyapıyo’da kargo ücretsizdir. Satın aldıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde sanatçılar eseri paketleyip kargoya vermektedir. Herhangi bir durumda canlı destekten ekibimize ulaşabilirsin.

Eser paketlenmesi sanatçı tarafından yapılmaktadır. Sanatçılar eserlerini özenle paketlemektedir. Eseri paketlerken balonlu naylon, karton ve kraft kağıt gibi materyallerle eseri sıkıca paketlemektedirler. Eser evinize sağlamca ulaşacaktır. :)

Daha önce paketlenenler

Sanatçıya Soru sor

Kullanıcı Yorumları

148 yorumda 4.94 puan ortalaması

Orijinal bir tablom var!
Deniz A.
Read More
Yui'yi gördüğümüzde, evimiz ve enerjimiz için çok uygun olduğunu fark ettik. Tam beklediğimiz gibi iyi paketlenmiş bir şekilde teslim edildi.
Beklediğimden çok daha şık
Semih Y.
Read More
Satın alma ve nakliye süreci çok tatmin ediciydi. Tablonun bana herhangi bir aşınma veya bozulma olmadan ulaşması da memnuniyet vericiydi, tam olarak sanatyapıyo'da gösterildiği gibi teslim edildi.
Kusursuz hizmet, hızlı teslimat
Buse Y.
Read More
Cemre'nin işlerini çok seviyoruz, son derece yalın ve enerjisi çok güzel. Kusursuz hizmet, hızlı teslimat ve çok iyi paketlenmiş.
Hızlı Teslimat!
Kemal Can T.
Read More
Sanatyapıyo'dan kesinlikle tekrardan eser satın alırdım. Aralarından seçim yapabilecekleri geniş bir sanat eserleri seçkisi var. Kullanımı çok kolay, keşfetmesi eğlenceli. Yelda'ya özel teşekkürler.
Özel bir hediye oldu
Gülsenaz Ç.
Read More
Arkadaşıma hediye olarak almıştım, tüm süreçten çok memnun kaldım.
Duru ve Güzel
Özgür T.
Read More
Eserleri beğendim ve sağlıklı bir şekilde elime ulaştı. Teslimat oldukça hızlıydı.
Enerjisi harika!
Can Doğukan T.
Read More
Tilda'nın enerjisi harika. Fotoğraflarda durduğundan çok daha etkileyici gözüküyor. Sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Gülnihan'ın takipçisi olacağım :). Teslimat da oldukça hızlıydı.
Beni yansıtıyor.
İlayda S.
Read More
Evimin ilk “tam anlamıyla beni yansıtan” parçası. Evime hoş geldi. :)
Gerçek bir yağlı boya tablo almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Tarkan A.
Read More
Gerçek bir yağlı boya tabloya sahip olmanın bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Baştan sona harika bir deneyim oldu. Gülnihan’ı takip etmeye devam edeceğim.
Ofisime renk kattı
Selin K.
Read More
Ofisime renk kattı. Tüm sipariş ve kargo süreçleri de çok hızlıydı. Memnun kaldığım bir alışveriş oldu.
Previous
Next

İlgili Eserler

Son Görüntülenen Eserler