Bronz Günbatımı, Бронзовый закат, 60*40

Красивый вид.
Написанная масляными красками на холсте, она напоминает бронзовую фреску.
Я люблю писать маслом, меня всегда вдохновляла природа. Пейзаж всегда прекрасен и является моим любимым сюжетом в живописи.
Холст на деревянном подрамнике, в раме.

Красивый пейзаж, написанный масляными красками на холсте, напоминающий фреску в бронзе.
Я люблю рисовать маслом, меня всегда вдохновляла природа. Пейзаж всегда прекрасен и является моим любимым сюжетом в живописи.
Холст на деревянном подрамнике, оформленный в раму.

Sanatçı: Olena Lisova
2021 Istanbul

6,500.00

Stokta

Detaylar
Ağırlık 4 kg
Boyutlar 3 × 40 × 60 cm
Araç

Materyal

Konu

Tarz

Renk

, , , ,

Çerçeve

Yön

Dikey Uzunluk

Yatay Uzunluk

Sanatçı Hakkında
Sanatçı: Olena Lisova

Всем привет! Я Елена Лисова из Украины. Искусство – это то, чем я дышу, помогая жить и чувствовать мир во всех его красках. Чаще всего я работаю масляными красками на холсте. Хотя я открыта для экспериментов, я иногда рисую акрилом, гуашью и акварелью на бумаге и картоне. Я люблю анимировать людей, рисовать портреты и раскрашивать персонажей, которые мне интересны.

Еще одна тема, которая привлекла мое внимание в последнее время, — суриализм. Это направление воплощает на полотне мысли, желания, мечты и страхи. Но пейзаж, пожалуй, один из моих любимых сюжетов. Меня всегда вдохновляла природа; красивые и величественные горные вершины, лесные и горные ручьи и реки, игра морских волн, городские пейзажи. Это круто! Видеть красоту в простоте, наполняя простой белый холст или бумагу красками с глубиной и выразительностью. Это искусство.

Sanatçının Diğer Eserleri

Minyatür “Elma Çiçeği”, 10*20

250.00 olenalisova.art

“Solokha” Ukrayna Folkloru, 34*33

2,000.00 olenalisova.art

“Ukrayna İçin Dua Et”, 34*33

2,000.00 olenalisova.art

Осенняя дорога, Sonbahar yolu, 21*30

1,000.00 olenalisova.art

Retro aksam, Вечер в стиле ретро, 47*63

5,300.00 olenalisova.art

In the casino, Kumarhanede, 40*120

8,000.00 olenalisova.art

Sıkça Sorulan Sorular

Ekim 2021’den bu yana servis veren sanatyapıyo bugün 3000’den fazla sanatçıya ve 6000’e yakın esere ev sahipliği yapıyor. Herkesin dahil olduğu, daha çok üreten, daha çok paylaşan bir sanat ekosistemi için var gücümüzle çalışıyoruz. Hikayemizi bu linkten okuyabilirsin.

sanatyapıyo’da sergilenen eserlerin tamamı el yapımıdır. Sanatçı imzalı özgünlük belgesi ile paketlenir ve adresinize kargolanır.

sanatyapıyo’da kargo ücretsizdir. Satın aldıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde sanatçılar eseri paketleyip kargoya vermektedir. Herhangi bir durumda canlı destekten ekibimize ulaşabilirsin.

Eser paketlenmesi sanatçı tarafından yapılmaktadır. Sanatçılar eserlerini özenle paketlemektedir. Eseri paketlerken balonlu naylon, karton ve kraft kağıt gibi materyallerle eseri sıkıca paketlemektedirler. Eser evinize sağlamca ulaşacaktır. :)

Daha önce paketlenenler

Sanatçıya Soru sor

Kullanıcı Yorumları

148 yorumda 4.94 puan ortalaması

Orijinal bir tablom var!
Deniz A.
Read More
Yui'yi gördüğümüzde, evimiz ve enerjimiz için çok uygun olduğunu fark ettik. Tam beklediğimiz gibi iyi paketlenmiş bir şekilde teslim edildi.
Beklediğimden çok daha şık
Semih Y.
Read More
Satın alma ve nakliye süreci çok tatmin ediciydi. Tablonun bana herhangi bir aşınma veya bozulma olmadan ulaşması da memnuniyet vericiydi, tam olarak sanatyapıyo'da gösterildiği gibi teslim edildi.
Kusursuz hizmet, hızlı teslimat
Buse Y.
Read More
Cemre'nin işlerini çok seviyoruz, son derece yalın ve enerjisi çok güzel. Kusursuz hizmet, hızlı teslimat ve çok iyi paketlenmiş.
Hızlı Teslimat!
Kemal Can T.
Read More
Sanatyapıyo'dan kesinlikle tekrardan eser satın alırdım. Aralarından seçim yapabilecekleri geniş bir sanat eserleri seçkisi var. Kullanımı çok kolay, keşfetmesi eğlenceli. Yelda'ya özel teşekkürler.
Özel bir hediye oldu
Gülsenaz Ç.
Read More
Arkadaşıma hediye olarak almıştım, tüm süreçten çok memnun kaldım.
Duru ve Güzel
Özgür T.
Read More
Eserleri beğendim ve sağlıklı bir şekilde elime ulaştı. Teslimat oldukça hızlıydı.
Enerjisi harika!
Can Doğukan T.
Read More
Tilda'nın enerjisi harika. Fotoğraflarda durduğundan çok daha etkileyici gözüküyor. Sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Gülnihan'ın takipçisi olacağım :). Teslimat da oldukça hızlıydı.
Beni yansıtıyor.
İlayda S.
Read More
Evimin ilk “tam anlamıyla beni yansıtan” parçası. Evime hoş geldi. :)
Gerçek bir yağlı boya tablo almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Tarkan A.
Read More
Gerçek bir yağlı boya tabloya sahip olmanın bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Baştan sona harika bir deneyim oldu. Gülnihan’ı takip etmeye devam edeceğim.
Ofisime renk kattı
Selin K.
Read More
Ofisime renk kattı. Tüm sipariş ve kargo süreçleri de çok hızlıydı. Memnun kaldığım bir alışveriş oldu.
Previous
Next

İlgili Eserler

Son Görüntülenen Eserler