Boşluk, 50*35

“Ayrılığı bir dehşet korkusuyla yaşıyorsak bu gidenle ilgili değildir. Ayrılık, çocukken kavga sesleri arasında kimsesiz kaldığımız anları yaşatır. Geri dönmesi için yakardığımız kişi aslında sevildiğimize inandırmayan ebeveyndir. Sevgili bir dublördür. Bizi yıkan baş kahramandır.” diyor Psikiyatrist Dr. Bahar Tezcan

Ve her ayrılık, bize yaşadığımız o kaybı ve boşluğu tekrar yaşatır. Ne var ki, duygular geçicidir.

Eser, 50*35 cm kanvas üzerine yağlıboya ile resmedilmiştir.

Sanatçı: Zümrüt
2022, Kütahya

400.00

Stokta

Kategoriler: Etiketler: , ,
Detaylar
Ağırlık 2 kg
Boyutlar 2 × 35 × 50 cm
Araç

Materyal

Konu

Tarz

Renk

Çerçeve

Yön

Dikey Uzunluk

Yatay Uzunluk

Sanatçı Hakkında
Sanatçı: Zümrüt
Zümrüt Umakoğlu 1998'de Adana'da doğdu. Kanvas üzerine yağlı boya yapıyor. Van Gogh, Goya, Caravaggio ve Rembrant'tan ilham almıştır. İnsanların yalnızlığını, içindeki boşluğu ve acıyı, kadınları ve pek çok hayali şeyi resmetmeyi seviyor. Hikayeleri, masalları okuyup onları resmetmeye ve çocuklara ilgi duyuyor. Resmi psikoloji ile harmanlıyor. Aynı zamanda piyano çalıyor.
Sanatçının Diğer Eserleri

Çocuklarını Yiyen Satürn, 50*35

300.00 Zümrüt Umakoğlu

Lizbon Küpelerinin Düşüşü, 35*50

800.00 Zümrüt Umakoğlu

Boşluktan Başkalaşıma, 50*35

270.00 Zümrüt Umakoğlu

Lilith, 24*18

230.00 Zümrüt Umakoğlu

Van’da Gün Batımı, 50*35

300.00 Zümrüt Umakoğlu

Bir Heykeli Resmetmek, 80*60

950.00 Zümrüt Umakoğlu

Sıkça Sorulan Sorular

Ekim 2021’den bu yana servis veren sanatyapıyo bugün 3000’den fazla sanatçıya ve 6000’e yakın esere ev sahipliği yapıyor. Herkesin dahil olduğu, daha çok üreten, daha çok paylaşan bir sanat ekosistemi için var gücümüzle çalışıyoruz. Hikayemizi bu linkten okuyabilirsin.

sanatyapıyo’da sergilenen eserlerin tamamı el yapımıdır. Sanatçı imzalı özgünlük belgesi ile paketlenir ve adresinize kargolanır.

sanatyapıyo’da kargo ücretsizdir. Satın aldıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde sanatçılar eseri paketleyip kargoya vermektedir. Herhangi bir durumda canlı destekten ekibimize ulaşabilirsin.

Eser paketlenmesi sanatçı tarafından yapılmaktadır. Sanatçılar eserlerini özenle paketlemektedir. Eseri paketlerken balonlu naylon, karton ve kraft kağıt gibi materyallerle eseri sıkıca paketlemektedirler. Eser evinize sağlamca ulaşacaktır. :)

Daha önce paketlenenler

Özel Sipariş

Formu doldurarak sanatçıya özel bir sipariş verebilirsiniz.

Bu formu doldurmanız siparişi verdiğiniz anlamına gelmez. Ekibimiz kısa süre içerisinde iletişime geçecek.

Sanatçıya Soru sor

Kullanıcı Yorumları

Satın alanlar ne düşünüyor?

GOZDE D.
GOZDE D.
5/5

Cok begendim. Emeginize saglik. Yerini buldu

2 gün önce
GOZDE D.
GOZDE D.
5/5

Bayildim. Emeginize saglik. Cok tesekurler

2 gün önce
Sinem Kaplan
Sinem Kaplan
5/5

Sanatçıya nazik yaklaşımı için teşekkür ederim, çalışmalarını takip edeceğim.

4 gün önce
Sinem Kaplan
Sinem Kaplan
5/5

Hakan Bey'e harika eseri, zarif notu ve ayrıca editörlüğünü yaptığı kitabı hediye ettiği için çok çok teşekkür etmek isterim. Her iki eseri de değer veren ellerde olacak :-)

4 gün önce
Sinem Kaplan
Sinem Kaplan
5/5

Güldeniz Hanım'ın çalışmalarını bir süredir takip ediyorum, iki eserini evimde görmek çok keyifli :-) Sanatçıya çok teşekkür ederim.

4 gün önce
Sinem Kaplan
Sinem Kaplan
5/5

Güldeniz Hanım'ın çalışmalarını bir süredir takip ediyorum, iki eserini evimde görmek çok keyifli :-) Sanatçıya çok teşekkür ederim.

4 gün önce
Sinem Kaplan
Sinem Kaplan
5/5

Eser fotoğrafta göründüğünden daha da güzel, yakından incelemek keyifli.. Serra Hanım eser elime ulaşana kadar her aşamada bilgi verdi, kendisine harika eseri ve nazik ilgisi için çok teşekkür ediyorum :-)

4 gün önce
Yonca Dağ
Yonca Dağ
5/5

O kadar sevimli ki, bakarken beni mutlu ediyor. Kendimi çocukluk yıllarımda hissettiriyor. Selin Hanıma çok teşekkür ederim . Bir resim bakanı mutlu ediyorsa mükemmeldir. Hukuk ofisimde problemi olan kişilerin kendilerini mutlu ve hafiflemiş hissetmeleri için asacağım. Sizden ricam bana özgünlük belgesini imzalayarak göndermenizdir. Paketlemeniz özensizdi ancak hiçbir arıza ve sıkıntı olmadan bana ulaştı.

4 gün önce
Neslihan D.
Neslihan D.
5/5

Sevgili Pınar Çakadur'un eline emeğine sağlık. Rozi'yi görür görmez çok sevdim ve hemen aldım. En kısa zamanda evimin en güzel köşesinde sergileyeceğim. Pin.Art'ı takibe devam ediyorum. Daha almak istediklerim var:)

1 hafta önce
Berat
Berat
5/5

Mükemmel, emeğinize sağlık. Çok iyi paketleme

1 hafta önce

Son Görüntülenen Eserler